Zespół

Adam Wolniewicz

Lekarz stomatolog, implantolog. Właściciel i dyrektor medyczny Orłowska Dental Clinic. Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku w 1997 roku. Członek aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, członek ICOI, DGOI. W 2010 roku ukończył prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem. Od 2013 roku certyfikowany implantolog ICOI, DGOI, PSI. W 2015 roku otrzymał tytuł Ekspert ds.Implantologii Stomatologicznej PSI, Expert in Oral Implantology DGOI, oraz Diplomate in Oral Implantology ICOI. W 2015 roku wyposażył swoją Klinikę w system cyfrowego projektowania i wytwarzania uzupełnień ceramicznych CAD-CAM CEREC. Autor artykułów z zakresu implantologii i stomatologii zachowawczej. Dwukrotnie wyróżniony w Ogólnopolskim Plebiscycie Laur Pacjenta. Został uznany w rankingu 20 najlepszych stomatologów w Trójmieście według Dziennika Bałtyckiego.

Ilona Wolniewicz

Lekarz stomatolog. Współwłaściciel Orłowska Dental Clinic. Właściciel NZOZ Dental Art. Specjalizuje się w ortodoncji i protetyce stomatologicznej. W Orłowska Dental Clinic asystuje przy dużych zabiegach implantologicznych. Wraz z mężem zajmuje się interdyscyplinarnym planowaniem i leczeniem Pacjentów obu Klinik. Została również wyróżniona w rankingu 20 najlepszych stomatologów w Trójmieście według Dziennika Bałtyckiego.  

Anna Harasimowicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W Orłowska Dental Clinic zajmuje się profesjonalną profilaktyką. Posiada duże doświadczenie w zabiegach wybielania zębów. Jest aktywną asystą w wielu zabiegach chirurgicznych i z zakresu stomatologii estetycznej wykonywanych w Klinice. Cudownie opiekuje się naszymi Pacjentami. Jest członkiem zespołu dr Adama Wolniewicz od kilkunastu lat.

Małgorzata Socha

Technik dentystyczny. Higienistka stomatologiczna. Przez wiele lat pracowała w zespole dr Ilony Wolniewicz. Obecnie w klinice dr Adama Wolniewicza zajmuje się komputerowym projektowaniem i wykonywaniem pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych w systemie CEREC CAD-CAM.

Dagmara Rembiszewska

Magister kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mimo dziesięcioletniego doświadczenia stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kongresach i szkoleniach w całej Polsce. Swoją pracę wykonuje z pasją, gdyż poprawa wyglądu i samopoczucia Pacjentów jest dla niej największą satysfakcją. Każdego  Pacjenta traktuje indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Laserowe podcinanie wędzidełek wargi i języka. Wędzidełko wargi górnej jest to fałd błony śluzowej łączący wargę z błoną śluzową w okolicy przestrzeni między górnymi jedynkami.

leczenie kanałowe pod mikroskopem gdynia

Leczenie kanałowe to popularny zabieg, wykonywany w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, często wywołanego przez nieleczoną próchnicę lub inne czynniki.

NightLase – terapia chrapania i bezdechu sennego. Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych.

Protetyk Gdynia – CEREC. W trosce o komfort i czas naszych Pacjentów jako pierwsi w Gdyni wyposażyliśmy naszą Klinikę w Orłowie w ultranowoczesny system CEREC CAD CAM niemieckiej firmy Sirona.

Lekarzem wykonującym zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne w Gabinecie Stomatologii Estetycznej i Implantologii Orłowska Dental Clinic jest dr Adam Wolniewicz. Dysponuje on wiedzą zdobywaną na licznych międzynarodowych konferencjach i kursach implantologicznych.

Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby.

Chirurgia stomatologiczna Gdynia – zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów, dla których nie ma już ratunku, a także zębów nieprawidłowo wyrzynających się, co głównie dotyczy zębów ósmych.

Leczenie paradontozy – Przewlekłe zapalenie przyzębia powszechnie jest nazywane paradontozą. Choroba ta na przestrzeni lat doprowadza do zaniku kości przy zębach, powodując ich utratę.

Licówki porcelanowe, umożliwiają przeprowadzenie jednej z najbardziej spektakularnych zmian w uśmiechu Pacjenta. Często mówimy o metamorfozie uśmiechu.

Krwawiące dziąsła są efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Są objawem stanu zapalnego wywołanego przez nie usuniętą nad i poddziąsłową płytkę bakteryjną.

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Jest nieodzowna w interdyscyplinarnym leczeniu osób dorosłych.

Zęby ósme zwane zębami mądrości wielokrotnie sprawiają problemy. U części z nas oczywiście wyrzynają się prawidłowo, ale często bywa inaczej.

Zadzwoń do nas