Mediraty

Chcesz uzyskać wspaniały uśmiech bez gotówki?

Jeśli do wykonania niezbędnego zabiegu stomatologicznego zabrakło gotówki – nic nie szkodzi. W Klinice Orłowska Dental Clinic możesz skorzystać z usługi stomatolog na raty. Umożliwia ona wykonanie wszystkich oferowanych usług kliniki bez angażowania własnych środków pieniężnych. Rozłożenie płatności na miesięczne raty jest teraz jeszcze prostsze niż dotychczas, a spłata rat nie będzie stanowić obciążenia domowego budżetu.

Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej, między innymi: implanty, korony pełno ceramiczne czy wybielanie zębów, w kwocie już od 500 zł. Pożyczka może być udzielona w kwocie niższej niż wartość usługi. Czyli koszt zakupionej usługi może zostać pokryty w części z pożyczki a w części bezpośrednio przez Pacjenta.

Raty w Orłowska Dental Clinic

Zalety systemu MediRaty
– gotówka tego samego dnia
– łatwe spłaty rat
– okres spłaty to od 3 do nawet 30 miesięcy
– decyzja finansowa podejmowana niezwłocznie

Uśmiech w zasięgu ręki

Raty w Orłowska Dental Clinic

Jak skorzystać z usługi „stomatolog na raty” ?

Procedura jest bardzo prosta, wystarczy:

 • Umówić się na konsultację stomatologiczną w naszej klinice dzwoniąc pod numer 503 108 800 lub wypełniając formularz znajdujący się obok.
 • Przyjść na wizytę. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami lekarz przygotuje dla Ciebie plan leczenia i przedstawi Ci szacunkowy, łączny koszt zabiegów.
 • W rejestracji kliniki zapytać o możliwość sfinansowania leczenia w systemie ratalnym.
 • Obsługa kliniki w 10 min. wykona dla Ciebie proces weryfikacji Twoich danych i przedstawi Ci ostateczną ofertę.
 • Umowa pożyczki zostaje wysłana do Ciebie pod wskazany adres.
 • Po powrocie podpisanych dokumentów i ich pozytywnej weryfikacji można umówić się na wizytę w celu wykonania planowanych zabiegów.

Podaj preferowany termin wizyty

58 699 2010    503 108 800

  Laserowe podcinanie wędzidełek wargi i języka. Wędzidełko wargi górnej jest to fałd błony śluzowej łączący wargę z błoną śluzową w okolicy przestrzeni między górnymi jedynkami.

  leczenie kanałowe pod mikroskopem gdynia

  Leczenie kanałowe to popularny zabieg, wykonywany w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, często wywołanego przez nieleczoną próchnicę lub inne czynniki.

  NightLase – terapia chrapania i bezdechu sennego. Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych.

  Protetyk Gdynia – CEREC. W trosce o komfort i czas naszych Pacjentów jako pierwsi w Gdyni wyposażyliśmy naszą Klinikę w Orłowie w ultranowoczesny system CEREC CAD CAM niemieckiej firmy Sirona.

  Lekarzem wykonującym zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne w Gabinecie Stomatologii Estetycznej i Implantologii Orłowska Dental Clinic jest dr Adam Wolniewicz. Dysponuje on wiedzą zdobywaną na licznych międzynarodowych konferencjach i kursach implantologicznych.

  Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby.

  Chirurgia stomatologiczna Gdynia – zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów, dla których nie ma już ratunku, a także zębów nieprawidłowo wyrzynających się, co głównie dotyczy zębów ósmych.

  Leczenie paradontozy – Przewlekłe zapalenie przyzębia powszechnie jest nazywane paradontozą. Choroba ta na przestrzeni lat doprowadza do zaniku kości przy zębach, powodując ich utratę.

  Licówki porcelanowe, umożliwiają przeprowadzenie jednej z najbardziej spektakularnych zmian w uśmiechu Pacjenta. Często mówimy o metamorfozie uśmiechu.

  Krwawiące dziąsła są efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Są objawem stanu zapalnego wywołanego przez nie usuniętą nad i poddziąsłową płytkę bakteryjną.

  Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Jest nieodzowna w interdyscyplinarnym leczeniu osób dorosłych.

  Zęby ósme zwane zębami mądrości wielokrotnie sprawiają problemy. U części z nas oczywiście wyrzynają się prawidłowo, ale często bywa inaczej.

  Zadzwoń do nas