Stomatologia Laserowa Gdynia

Laser Fotona Light Walker jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem laserowym na świecie.

Jego wnętrze kryje dwa źródła promieniowania  laserowego o różnej długości fali co daje możliwość, wykorzystywania tego urządzenia w bardzo szerokim zakresie w stomatologii i medycynie estetycznej. Dzięki innowacyjnej technologii Light Walker jest bezpieczny dla Pacjentów, a jednocześnie przyjazny dla lekarza jako użytkownika.

Stomatologia Laserowa Gdynia – Laser Light Walker umożliwia  przeprowadzenie następujących procedur w stomatologii:

Laser Light Walker umożliwia przeprowadzenie następujących procedur w medycynie estetycznej i kosmetologii.

  • laserowe odmładzanie skóry

  • zamykanie naczynek

  • leczenie zmian trądzikowych

  • endolifting i Fotona 3D

  • leczenie chrapania i bezdechu sennego

  • usuwanie owłosienia

  • redukcja przebarwień

Lightwalker-fotona-white

Śpij spokojnie!

NightLase® Terapia chrapania i bezdechu sennego

Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych. Efektem jest zwiększenie sprężystości tkanek, a co za tym idzie zmniejszenie podatności na wibrację. Konsekwencją jest poprawa jakości snu Pacjenta i jego najbliższych.

Zabieg jest bezbolesny – nie wymaga znieczulenia, nieinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta.

Rekomenduje się wykonanie czterech zabiegów w serii. W razie potrzeby powtarzany raz w roku.

Technologia Fotona

Genova TM -laserowa terapia biomodulacyjna

Głowica Genova wraz z laserem LightWalker  jest idealnym rozwiązaniem przyspieszającym gojenie wszelkich ran oraz redukującym dolegliwości bólowe. Zniejsza także stan zapalny.

Jest to unikalne rozwiązanie o największym potencjale biomodulacyjnym dostępnym w tego typu terapii.

Laserowe podcinanie wędzidełek wargi i języka. Wędzidełko wargi górnej jest to fałd błony śluzowej łączący wargę z błoną śluzową w okolicy przestrzeni między górnymi jedynkami.

leczenie kanałowe pod mikroskopem gdynia

Leczenie kanałowe to popularny zabieg, wykonywany w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, często wywołanego przez nieleczoną próchnicę lub inne czynniki.

NightLase – terapia chrapania i bezdechu sennego. Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych.

Protetyk Gdynia – CEREC. W trosce o komfort i czas naszych Pacjentów jako pierwsi w Gdyni wyposażyliśmy naszą Klinikę w Orłowie w ultranowoczesny system CEREC CAD CAM niemieckiej firmy Sirona.

Lekarzem wykonującym zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne w Gabinecie Stomatologii Estetycznej i Implantologii Orłowska Dental Clinic jest dr Adam Wolniewicz. Dysponuje on wiedzą zdobywaną na licznych międzynarodowych konferencjach i kursach implantologicznych.

Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby.

Chirurgia stomatologiczna Gdynia – zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów, dla których nie ma już ratunku, a także zębów nieprawidłowo wyrzynających się, co głównie dotyczy zębów ósmych.

Leczenie paradontozy – Przewlekłe zapalenie przyzębia powszechnie jest nazywane paradontozą. Choroba ta na przestrzeni lat doprowadza do zaniku kości przy zębach, powodując ich utratę.

Licówki porcelanowe, umożliwiają przeprowadzenie jednej z najbardziej spektakularnych zmian w uśmiechu Pacjenta. Często mówimy o metamorfozie uśmiechu.

Krwawiące dziąsła są efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Są objawem stanu zapalnego wywołanego przez nie usuniętą nad i poddziąsłową płytkę bakteryjną.

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Jest nieodzowna w interdyscyplinarnym leczeniu osób dorosłych.

Zęby ósme zwane zębami mądrości wielokrotnie sprawiają problemy. U części z nas oczywiście wyrzynają się prawidłowo, ale często bywa inaczej.

Zadzwoń do nas