Nowe procedury przyjmowania pacjentów

Drodzy Pacjenci,

Od 20.04 wprowadziliśmy nowe procedury przyjmowania pacjentów. Są one zgodne z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
System pracy w Klinice został zmieniony tak, aby Pacjenci i personel byli odpowiednio zabezpieczeni.

✔️ Rejestracja prowadzona jest wyłącznie telefonicznie.
✔️ W Klinice przyjmowany jest 1 pacjent. Pacjenci nie maja kontaktu ze sobą.
✔️ Wizyty Pacjentów są umawiane z zachowaniem przerwy niezbędnej do dezynfekcji gabinetu.
✔️ Do Kliniki wprowadza pacjentów koordynator, on przejmuje opiekę nad Pacjentem. Prosimy o podporządkowanie się jego zaleceniom.
✔️ Personel jest ubrany w kombinezony, maski ochronne P3, maseczki zabiegowe, okulary, przyłbice, 2 pary rękawiczek.
✔️ Z uwagi na procesy dezynfekcji pomieszczeń wizyty Pacjentów są wydłużone i koordynowane przez rejestracje.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

Zobacz inforgrafikę

Laserowe podcinanie wędzidełek wargi i języka. Wędzidełko wargi górnej jest to fałd błony śluzowej łączący wargę z błoną śluzową w okolicy przestrzeni między górnymi jedynkami.

leczenie kanałowe pod mikroskopem gdynia

Leczenie kanałowe to popularny zabieg, wykonywany w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, często wywołanego przez nieleczoną próchnicę lub inne czynniki.

NightLase – terapia chrapania i bezdechu sennego. Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych.

Protetyk Gdynia – CEREC. W trosce o komfort i czas naszych Pacjentów jako pierwsi w Gdyni wyposażyliśmy naszą Klinikę w Orłowie w ultranowoczesny system CEREC CAD CAM niemieckiej firmy Sirona.

Lekarzem wykonującym zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne w Gabinecie Stomatologii Estetycznej i Implantologii Orłowska Dental Clinic jest dr Adam Wolniewicz. Dysponuje on wiedzą zdobywaną na licznych międzynarodowych konferencjach i kursach implantologicznych.

Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby.

Chirurgia stomatologiczna Gdynia – zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów, dla których nie ma już ratunku, a także zębów nieprawidłowo wyrzynających się, co głównie dotyczy zębów ósmych.

Leczenie paradontozy – Przewlekłe zapalenie przyzębia powszechnie jest nazywane paradontozą. Choroba ta na przestrzeni lat doprowadza do zaniku kości przy zębach, powodując ich utratę.

Licówki porcelanowe, umożliwiają przeprowadzenie jednej z najbardziej spektakularnych zmian w uśmiechu Pacjenta. Często mówimy o metamorfozie uśmiechu.

Krwawiące dziąsła są efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Są objawem stanu zapalnego wywołanego przez nie usuniętą nad i poddziąsłową płytkę bakteryjną.

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Jest nieodzowna w interdyscyplinarnym leczeniu osób dorosłych.

Zęby ósme zwane zębami mądrości wielokrotnie sprawiają problemy. U części z nas oczywiście wyrzynają się prawidłowo, ale często bywa inaczej.

Zadzwoń do nas