Klinika

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC staramy się sprostać wszelkim
oczekiwaniom naszych Pacjentów. Opieka nad Pacjentem jest naszym priorytetem.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC procedury stomatologiczne
są sprawdzone i bezpieczne. W naszej klinice od lat
z powodzeniem realizujemy projekt – bardzo dobry dentysta.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC cały zespół z pełnym
zaangażowaniem dba o Pacjenta i jego samopoczucie
podczas zabiegów. To ukazuje nowe i przyjazne oblicze
współczesnej stomatologii, która działa w naszych rękach.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC zabiegi wykonywane są
z najwyższą starannością przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Orłowska Dental Clinic wzbogaciła się o najbardziej zaawansowany na świecie laser stomatologiczny Fotona LightWalker. Jeteśmy pierwszą i jedyną Kliniką w Gdyni wyposażoną w tak nowoczesny sprzęt. Ogromnie się cieszymy, że nasza stomatologia własnie weszła w kosmiczny wymiar. Pragniemy zaoferować Państwu wiele nowych możliwości terapeutycznych i zabiegowych o minimalnej inwazyjności i znacznie krótszym okresie gojenia. Jesteśmy dumni, że cały personel Kliniki sprostał wysokim wymaganiom, jakie są potrzebne do obsługi tak wyrafinowanego sprzętu medycznego.

ORŁOWSKA DENTAL CLINIC zapewnia Pacjentom komfort i przyjazną atmosferę.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC realizujemy
nowoczesną stomatologię w oparciu o cyfrową
technologię obrazowania. Pozwala to na wysoką
efektywność diagnostyczną w planowaniu zabiegów.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC wszystkie zabiegi implantologiczne planowane są przy użyciu tomografii komputerowej. Pozwala to na przedstawienie pacjentowi wirtualnej wizualizacji zaplanowanego zabiegu w 3D.

home-adam-wolniewicz“Moja przygoda ze stomatologią w Gdyni rozpoczęła się w 2012 roku. Klinika, którą stworzyłem w Orłowie to kwintesencja współczesnej stomatologii. Mój zespół stomatologów ma do dyspozycji najnowocześniejszą pracownię diagnostyki rentgenowskiej wyposażoną w cyfrowy rentgen panoramiczny wraz z tomografią komputerową CBCT. Dzięki temu Gdynia pozyskała Klinikę z pełną diagnostyką w jednym miejscu. Moje dwudziestoletnie doświadczenie lekarza stomatologa pozwala mi zaoferować Pacjentom w Gdyni stomatologię XXI wieku. Klinika została wyposażona w cyfrowy system CAD-CAM Cerec do wykonywania na miejscu prac protetycznych z ceramiki w ciągu jednego dnia. Posiadamy także najbardziej zaawansowany na świecie laser stomatologiczny Fotona. Jestem pierwszym stomatologiem w Gdyni, który może zaproponować tak komfortowe rozwiązania dla swoich Pacjentów. ”

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC otaczamy naszych
Pacjentów opieką profilaktyczną. Profesjonalne zabiegi
higienizacji przeprowadzane są przez dyplomowaną
higienistkę stomatologiczną. Wykonujemy nowoczesne 
i bezpieczne zabiegi wybielania zębów.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC zajmujemy się projektowaniem uśmiechu. Procedura obejmuje sesję fotograficzną w gabinecie, analizę estetyczną i projektowanie. Wynikiem tego postępowania jest wizualizacja nowego uśmiechu na modelach i w ustach Pacjenta. Daje to możliwość przetestowania i adaptacji.

Wyposażenie Kliniki oraz wiedza zespołu lekarzy pozwala proponować i przeprowadzać interdyscyplinarne, kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu oszczędzając czas naszych Pacjentów. Od precyzyjnie poprowadzonego leczenia kanałowego pod mikroskopem, przez bezpieczną i przewidywalną implantologię, po projektowanie i wykonanie wymarzonego uśmiechu. Moja stomatologia w Gdyni to bezbolesne, przyjazne i profesjonalne zabiegi. Orłowska Dental Clinic oferuje swoim Gościom wyjątkową atmosferę tworzoną przez przyjazny, uśmiechnięty i otwarty na potrzeby Pacjentów zespół pasjonatów stomatologii. Zapraszamy do komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów. Będzie nam miło poczęstować Państwa wyśmienitą kawą lub zaproponować ulubiony smak herbaty. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby pobyt w naszej Klinice był dla Państwa miłym doznaniem.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC w trakcie prowadzonego
leczenia zapewniamy komfortowe zaopatrzenie czasowe.
To pozwala nam na osiągnięcie wysoce estetycznego
i stabilnego efektu leczenia. Uśmiechu na długi czas.

W ORŁOWSKA DENTAL CLINIC w trosce o dobro naszych Pacjentów ich leczenie jest zawsze szczegółowo planowane przez nasz zespół. Na bazie naszej wiedzy, kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia osiągamy bardzo dobre i długoterminowe efekty leczenia.

Laserowe podcinanie wędzidełek wargi i języka. Wędzidełko wargi górnej jest to fałd błony śluzowej łączący wargę z błoną śluzową w okolicy przestrzeni między górnymi jedynkami.

leczenie kanałowe pod mikroskopem gdynia

Leczenie kanałowe to popularny zabieg, wykonywany w przypadku nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, często wywołanego przez nieleczoną próchnicę lub inne czynniki.

NightLase – terapia chrapania i bezdechu sennego. Podgrzanie tkanek miękkich podniebienia miękkiego, łuków podniebiennych i nasady języka przy pomocy światła lasera powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych.

Protetyk Gdynia – CEREC. W trosce o komfort i czas naszych Pacjentów jako pierwsi w Gdyni wyposażyliśmy naszą Klinikę w Orłowie w ultranowoczesny system CEREC CAD CAM niemieckiej firmy Sirona.

Lekarzem wykonującym zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne w Gabinecie Stomatologii Estetycznej i Implantologii Orłowska Dental Clinic jest dr Adam Wolniewicz. Dysponuje on wiedzą zdobywaną na licznych międzynarodowych konferencjach i kursach implantologicznych.

Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby.

Chirurgia stomatologiczna Gdynia – zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów, dla których nie ma już ratunku, a także zębów nieprawidłowo wyrzynających się, co głównie dotyczy zębów ósmych.

Leczenie paradontozy – Przewlekłe zapalenie przyzębia powszechnie jest nazywane paradontozą. Choroba ta na przestrzeni lat doprowadza do zaniku kości przy zębach, powodując ich utratę.

Licówki porcelanowe, umożliwiają przeprowadzenie jednej z najbardziej spektakularnych zmian w uśmiechu Pacjenta. Często mówimy o metamorfozie uśmiechu.

Krwawiące dziąsła są efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Są objawem stanu zapalnego wywołanego przez nie usuniętą nad i poddziąsłową płytkę bakteryjną.

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Jest nieodzowna w interdyscyplinarnym leczeniu osób dorosłych.

Zęby ósme zwane zębami mądrości wielokrotnie sprawiają problemy. U części z nas oczywiście wyrzynają się prawidłowo, ale często bywa inaczej.

Zadzwoń do nas