Ilona i Adam Wolniewicz wyróżnieni w rankingu TOP 20 najlepszych stomatologów w Trójmieście.

Wybór dobrego, sprawdzonego specjalisty w dziedzinie stomatologii nie należy do najłatwiejszych. Na rynku jest wiele gabinetów i klinik stomatologicznych, sprawdzenie każdego miejsca i każdego stomatologa zajęłoby długie godziny. Dlatego Dziennik Bałtycki postanowił sporządzić zestawienie najlepszych dentystów w Trójmieście. Niezmiernie miło nam poinformować, że w rankingu tym zostali wyróżnieni właściciele Orłowska Dental Clinic – Ilona i Adam Wolniewicz.

Lista TOP 20 dentystów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie powstała jedynie w oparciu o opinie, komentarze i oceny pacjentów na portalu znanylekarz.pl. Od początku powstania Orłowska Dental Clinic naszym priorytetem było odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby wszystkich pacjentów. W związku z powyższym cieszy nas fakt, że to właśnie ich oceny umieściły obu lekarzy i założycieli kliniki – Ilonę i Adama Wolniewicz, wśród najlepszych dentystów w Trójmieście. 

Od wielu lat sumiennie pracujemy na ten sukces. Naszym celem jest odmienić nastawienie pacjentów wobec stomatologii i ukazać jej przyjazne oblicze. Współczesność i opieka na najwyższym poziomie to myśl przewodnia, którą się kierujemy. Dbając o komfort naszych pacjentów byliśmy pierwszą kliniką w Gdyni z pełną diagnostyką w jednym miejscu. Naszą pracownię RTG wyposażyliśmy w najnowocześniejszą aparaturę stomatologiczną, taką jak cyfrowy rentgen panoramiczny wraz z tomografią komputerową CBCT. Aby zapewnić naszym pacjentom skuteczne leczenie, standardy naszej kliniki to innowacyjne rozwiązania i nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Codziennie korzystamy z nowych możliwości technologii XXI wieku, czyli  np.  cyfrowego systemu CAD-CAM Cerec, czy też zaawansowanych mikroskopów zabiegowych. Doktor Adam Wolniewicz jest pierwszym i jedynym lekarzem w Gdyni, który wykonuje zabiegi przy użyciu lasera Fotona LightWalker – najlepszego na świecie lasera do wszystkich procedur stomatologii. 

Bardzo dobre efekty leczenia  z całą pewnością wpłynęły na umiejscowienie obu lekarzy wśród najlepszych stomatologów w Gdyni, a nawet w całym Trójmieście. Jednak tytuł dobrego stomatologa zdobywa się nie tylko dzięki ultranowocześnie wyposażonej klinice, ale również z powodu dużej wiedzy i kwalifikacji lekarzy. 

Doktor Adam Wolniewicz to lekarz stomatolog z dwudziestoletnim doświadczeniem. Ceniony autorytet w zakresie implantologii, ale również chirurg stomatologiczny, protetyk i periodontolog. W 2015 roku otrzymał tytuł Eksperta ds.Implantologii Stomatologicznej PSI, Expert in Oral Implantology DGOI, oraz Diplomate in Oral Implantology ICOI. Dwukrotne wyróżnienie w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta” daje mu status zarówno zaufanego, jak i najlepszego stomatologa. Podobnie doktor Ilona Wolniewicz to szanowany specjalista w zakresie ortodoncji. Leczeniem pacjentów zajmuje się już od ponad dwudziestu lat. Ich zadowolenie i pochlebne opinie są dowodem najwyższego poziomu jej kompetencji lekarskich.

    Zadzwoń do nas